Op vrijdag 7 oktober zijn leerlingen en ouders uit groep 7 en 8 van harte uitgenodigd om een kijkje te komen nemen bij het Open Huis van Gymnasium Beekvliet. Tijdens het Open Huis krijg je een goede indruk van onze school, kan je rondkijken in ons vernieuwde gebouw, vragen te stellen over ons onderwijs aan medewerkers en leerlingen en zijn er allerlei activiteiten waaraan je kunt deelnemen. 

Het Open Huis is van 18.30 uur tot 21.00 uur, inschrijven is niet nodig. 
Locatie: Beekvlietstraat 4, 5271 SM, Sint-Michielsgestel
Parkeren kan op de parkeerplaats van school en in de Beekvlietstraat. 

Wij hopen jullie op vrijdag 7 oktober te ontmoeten op Gymnasium Beekvliet. Mocht u vooraf vragen hebben dan kunt u contact opnemen met dhr. J. Teulings (j.teulings@gymnasiumbeekvliet.nl).

Inschrijven en meer informatie over The Beekvliet Experience van 28 september kan via deze link

Open Avond 2022