Dit jaar neemt Beekvliet deel aan de allereerste Lawa Schoolbattle 2026. Lawa en Bram Krikke organiseren samen met de Koninklijke Wandel Bond Nederland en DUO Onderwijsonderzoek een landelijke stappenchallenge voor middelbare scholen.
In deze landelijke challenge ga jij samen met Beekvliet 30 dagen lang, tot 15 mei, zo veel mogelijk stappen grinden. Die stappen tellen automatisch mee via de Lawa wandelapp, een racegame die op de achtergrond meeloopt met de stappenteller van de telefoon. Hoe meer je in het echt loopt, hoe verder je komt in de game.
Wat is schoolbattle?
Lawa is een mobiele game, ontwikkeld door Bram Krikke. Het is net als Mario Kart, maar om vooruit te komen moet je wandelen. Tijdens de School Battle race je niet tegen je vrienden, maar probeer je samen met je school in 30 dagen de meeste stappen te verzamelen. Alleen leerlingen en medewerkers van Beekvliet mogen meedoen aan de wedstrijd. Natuurlijk stimuleren we iedereen om lekker te wandelen. Daarom kun je Lawa ook gebruiken voor kleine races met vrienden.
De regels van de schoolbattle
- Alleen scholieren en medewerkers van Beekvliet mogen deelnemen.
- Stappentellers, zoals smartwatches, zijn toegestaan.
- Probeer vooral na school en tijdens de vakantie lekker veel te wandelen.
- Cheaten wordt snel gezien. Als je vals speelt, kun je uit de wedstrijd worden gezet.
- Het is vooral een leuke actie, dus geniet ervan, doe je best en houd het leuk!
Doe mee!
Ga naar link.lawa.world/gymnasium-beekvliet, meld je aan en doe mee!
Winnen
Loopt Beekvliet het meest, dan komt Bram Krikke langs op school om de prijs te overhandigen!
Dus: trek je schoenen aan en ga naar buiten. Of loop heel veel rondjes in huis.
Vragen over Lawa of over hoe we omgaan met gebruikersgegevens vind je op de website www.lawa.world/schoolbattle, onder Privacybeleid en Algemene Voorwaarden. Voor vragen binnen jullie school over de Lawa Schoolbattle kun je terecht bij onze sportdocent meneer Verhoeven.