Erasmusleerlingen worden 'Driver of change'

Een groep van zeven Beekvlietleerlingen uit klas 6 was een week lang te gast in de gezinnen van leerlingen van de KGS Waldschule in Schwanewede, net boven Bremen. Het onderwerp voor dit Erasmusproject is de manier waarop je als leerling "driver of change" kunt worden om duurzame keuzes te maken op het gebied van voedsel, energie, afval en plastics. In Duitsland hebben de leerlingen in internationale groepen (met Nederlandse, Duitse, Italiaanse en Schotse leerlingen) een filmpje gemaakt over duurzame energieproductie en duurzaam energiegebruik. 

Ze hebben een heel gezellige week gehad, met een aantal leuke sociale activiteiten en interessante excursies. In november gaat een nieuwe groep leerlingen naar Italië, in februari gaan we naar Schotland.