Inschrijving Pre-gymnasium geopend

Het pre-gymnasium iets voor jou?

Houd je wel van een uitdaging? Vind je het leuk om nieuwe dingen te leren? Ben je breed geïnteresseerd en krijg je zeer waarschijnlijk een VWO- advies? Kun je een aantal woensdag- of donderdagochtenden op jouw basisschool missen? Dan is het pre-gymnasium op Gymnasium Beekvliet iets voor jou!

Wat is het?

Lijkt het jou leuk om te puzzelen / een geheimschrift te bedenken of kraken / zelf kaarten te kunnen maken /  met taal bezig te zijn / meer te weten te komen over de Griekse mythologie / op de computer bezig te zijn / raadsels op te lossen / creatief bezig te zijn /  je verstaanbaar te kunnen maken in het Spaans / interesse hebt in spannende verhalen.

Wil je meer weten over het Pre-gymnasium? En jezelf inschrijven, klik dan hier

Meer informatie en inschrijflink over The Beekvliet Experience is te vinden onder het kopje groep 7/8.