Leerling bij diplomauitreiking ondanks ongeluk

Een bijzonder verhaal dankzij Wensambulance Brabant

Onze Beekvliet leerling Duuk Weck kan vanavond zijn diplomauitreiking bijwonen, ondanks een recent ongeluk. Dit wordt mogelijk gemaakt door de onvermoeibare inzet van het Wensambulance Brabant team. Na het ongeluk leek het erop dat deze belangrijke mijlpaal in het leven van de leerling aan hem voorbij zou gaan. Maar dankzij de onvoorwaardelijke steun van Wensambulance Brabant, die bekend staat om het vervullen van wensen van ernstig zieke mensen, kan hij deze speciale avond toch bijwonen. Met de nodige zorg en toewijding zorgde het team ervoor dat de leerling comfortabel en veilig kon reizen en liggen, zodat hij samen met zijn medeleerlingen kan genieten van dit bijzondere moment.

Duuk Weck ontvangt zijn diploma