Meld je aan voor het Beekvliet Toneel!

Wil je ook wel eens op het toneel staan? Dan is dit je kans en meld je aan voor de audities van het Beekvliet Toneel!

Heb je in mei de voorstelling Tadaa gezien in de aula? Over dat land waarvan de koning stierf, waarna elke burger, van de bakker tot de dokter hem wel wilde opvolgen? Met al die skippyballen? En die mooie liedjes? Nee? Dan heb je iets gemist. Maar geen nood, dit jaar krijg je een nieuwe kans. Beter nog, je kunt ook zelf op het toneel staan! Onze regisseurs Sofie van der Vleuten en Willem Schouten hebben ontzettend veel zin om weer met een groep enthousiaste spelers een mooie voorstelling te maken. Die groep bestaat in de regel uit zo'n twintig tot dertig leerlingen uit klas 2 t/m 5. De repetities zijn elke dinsdagavond van 19.00 tot 21.30 uur op school. Lijkt het je leuk om mee te doen? Geef je dan op voor de audities op 3 en 10 oktober. Het zijn geen audities waarbij je in je eentje voor een jury staat, maar toneellessen waarin je in groepjes werkt en opdrachten krijgt van de regisseurs. Dat is sowieso al leuk om eens mee te maken! Inschrijven voor de audities kan via dit formulier: https://forms.office.com/e/0KYvXF9m4y.

Beekvliet Toneel Tadaa