Nederlands Kampioenschap RS Feva: Sven van Dartel (3C) verovert de titel!

Sven van Dartel uit 3C houdt van zeilen en heeft daarmee het Nederlands Kampioenschap RS Feva gewonnen.

In een opwindend weekend van zeilactie en competitie, hebben Sven van Dartel uit 3C en zijn zeilmaatje Doeke van Surksum de titel van Nederlands Kampioen RS Feva verdiend! Het duo, vastberaden en vaardig, zeilde met succes naar de top van de ranglijst tijdens het recente kampioenschap.

De RS Feva, een boot speciaal ontworpen als een progressieve stap in de zeilreis van tieners, biedt een nieuwe dimensie van uitdaging met zijn gennaker. Met twee zeilers aan boord, vereist deze boot niet alleen technische bekwaamheid, maar ook een sterk teamverband. Het kampioenschap, gehouden in Medemblik, trok dit jaar deelnemers uit diverse regio's, waaronder Zeeland en Midden Nederland. Onder perfecte weersomstandigheden en met een prachtige zon aan de hemel, streden de deelnemers om de titel.

Uiteindelijk waren het Sven van Dartel en Doeke van Surksum die als winnaars uit de bus kwamen, We feliciteren Sven met zijn prestatie tijdens dit spannende evenement! Op naar nog meer succes op de golven! 🌊🏆