Opening nieuw gebouw

Binnenkort is het dan zover: de opening van ons nieuwe gebouw op donderdag 28 september om 16.00 uur.

Na jaren van hard werken heeft ons schoolgebouw een complete metamorfose ondergaan. Maar binnenkort is het zover! Op donderdag 28 september is het moment waar we allemaal naar hebben uitgekeken: de officiële opening van ons splinternieuwe gebouw!

De architecten achter dit meesterwerk zijn niemand minder dan Winy Maas en Theobert van Boven, beiden oud-leerlingen van Beekvliet. Ze wilden iets echt bijzonders creëren, en dat is ze gelukt! Zo hebben we nu de Blaula, een aula die helemaal in het blauw is gehuld, en een gevel die meer dan twee eeuwen Beekvlietgeschiedenis ademt, dankzij kunstenaar Ian Kirkpatrick. We kunnen niet wachten het nieuwe hoofdstuk van Beekvliet te vieren tijdens de officiële opening op donderdag 28 september. 

#renovatie #nieuwgebouw  #TrotsOpOnzeSchool #gymnasium #beekvliet