Oproep: sprekers gezocht

voor de Beroepenavond op Beekvliet, dinsdag 4 april

We zijn op zoek naar oud-leerlingen/ouders/andere geïnteresseerden die bereid zijn om te komen vertellen over hun (huidige) beroep en de weg ernaartoe, op de Beroepenavond voor leerlingen van klas 4, 5 en 6 en hun ouders, op dinsdag 4 april. We willen de leerlingen die avond graag een zeer breed aanbod van beroepsbeoefenaars aanbieden, dus u bent van harte uitgenodigd om zich hiervoor aan te melden. Dat kan door het invullen van dit formulier https://forms.office.com/e/thgcCrn32E , liefst voor 10 februari a.s. Medio februari zullen we op basis van het binnengekomen aanbod een keuze maken en met iedereen contact opnemen.

 

Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking,

Patrick van Aarle en Mechelien Peters Rit, decanaat Gymnasium Beekvliet